La Scuola Estone di Bologna e di Milano e’ un posto accogliente e creativo, dove i bambini italo-estoni si trovano per imparare la cultura e migliorare la lingua estone. In piu’ la scuola organizza corsi di lingua estone per stranieri via Skype e non.

Nell’anno scolastico 2017/18 hanno lavorato nella scuola le insegnanti Katrin Veiksaar per la lingua e la cultua estone e Riina Sepp, per musica ed arte. Il patron della Scuola è Michelangelo Poletti.

Bologna ja Milaano Eesti Kooli eesmärgiks on eesti keele ja eesti kultuuri tutvustamine eesti päritolu lastele. Kool on avatud Bolognas ja Milanos. Tunniplaanis on eesti keel, muusika (laulmine, laulumängud), kultuurilugu ja meisterdamine. Saame kokku kord kuus pühapäeviti, algusega kell 10.30.

Koolil on oma raamatukogu, mille eesmärgiks on tutvustada eesti autorite lasteraamatuid. Koolil käivad ajakirjad “Täheke” ja “Mesimumm”.

Õppeaastal 2017/18 töötavad koolis kaks õpetajat: Katrin Veiksaar  ja Riina Sepp. Bologna ja Milaano Eesti Kooli patroon on suurettevõtja Michelangelo Poletti.

Võta ühendust aadressil: bolognaeestikool@gmail.com

Meie Facebooki leht asub siin: http://www.facebook.com/BolognaEestiKool

148c9e15-9c42-4c59-9f73-54a510d62caf

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s